Typy pro volný čas

Lázně Nové Hrady pro Vás připravily různé aktivity, které můžete provozovat ve svém volném čase.

Nordic Walking

V hotelu Vám zapůjčí hole a můžete vyrazit s instruktorem na procházku. Jsou zde 4 různě náročné trasy, které vedou překrásnou přírodou kolem nejzajímavějších míst v okolí Nových Hradů.

Taneční lekce

Hodiny společenského tance se pořádají v rokokovém sálu v hotelu Rezidence. Taneční mistr, který zde tance vyučuje, se jmenuje Pavel Jirák a je to několikanásobný mistr jihočeského kraje ve standardních i latinsko-amerických tancích.

Umění relaxace

Zkušená terapeutka Vás naučí základní prvky kvalitní relaxace. Hodiny relaxace probíhají v solné jeskyni. Perfektně si zde odpočinete a naberete nové síly.

Paintball

Paintballové vybavení si můžete půjčit přímo v hotelu a pak si jednotlivě nebo ve skupince až osmi lidí vyzkoušet rekonstrukci útěku přes hranice do Rakouska.

Malování

Vyzkoušejte také kurzy malování se zkušeným portrétistou. Můžete také zůstat a malovat v hotelu, nebo pokud bude pěkné počasí, navštívit okolí města Nové Hrady.


Sponzorované pobyty

Navštivte Skanzen Rožnov pod Radhoštěm a užijte si skvělou zábavu s ubytováním v exkluzivním hotelu Eroplán!

Sháníte dárek pro své blízké, a rádi byste jim darovali nezapomentulné pivní lázně?

Rádi byste si s partnerem či partnerkou o víkendu někam vyrazili? S námi si víkend užijete se vším pohodlím! Objednejte si u nás romantický víkend pro dva a obdržíte také luxusní dárkový poukaz!

Wellness lázně Nové Hrady | © 2011 - 2023 Copyright By LazneNoveHrady.info | Darujte ozdravný nebo relaxační pobyt - Lázně Velichovky